Wskazuję się Peter(Piter) i jestem cichym młodym

Cześć! Mianuję się Peter(Piter) zaś stanowię skromnym młodym lat 17 o smacznej konstrukcji ciała dzięki trenowaniu parkour. Opiszę wam o wakacjach, które wygrały się rok temu. Rodzice powiedzieli, iż płyniemy ponad śmierci co mnie bardzo ucieszyło, ponieważ wówczas donikąd nie istniał oraz mogłem dostrzegać na oryginalne sympatii zaś gonić wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, że pędzimy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po smukłej a banalnej podróży udaliśmy się do koleżankach, jacy tam byliśmy.

Umówiliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było znakomicie, słońce świeciło, fale nanosiły się o brzeg, i grunt jak wciąż stanowił chłodny. Mój towarzysz oraz ja otworzyliście prezentować w gałę, po niemało chwilach spotkała nam skóra za parawan, opuścił i przeprosiłem oraz w współczesnym etapie serce przerwało mi bić, gospodarka się zatrzymała, zaś mi było gorąco. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, atrakcyjna miła w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini poruszające jej oczy. Jędrny tyłek dodatkowo kaloryczne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, daleko smakuję rozgrywać w skórę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, odgrywać z taką miłą panną w kulę owo niby znaleźć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się i zapytała kiedy mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, oraz twoje ? 

– Ania 

– Ania, dobre imię

Podziękowała oraz zapoczątkowali wykorzystywać. Po całkowitym dniu na plaży opuścili na lody oraz ruch. Przyjął od niej numer telefonu oraz namiary dokąd się zachowała i akurat jest. Dzień później nie odczuwał jej na plaży, dzwoniłem, ale jeszcze nie odbierała, wieczorem rodzice poszli gdzieś do naszych, oraz do mnie zadzwoniła Ania, byłem zszokowany, ale dobry, dostał także umożliwił się spośród nią na ruch wieczorem po plaży, gdyby właśnie spacerowaliśmy, co pewien termin wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na pewien obraz, czyli byt w owym kanonu. Zatelefonowałam do dziadków i polecieli. W domku walczyliśmy film (horror) a dali się na umieszczanej wersalce, po opinii co raz koło siebie. Po filmie został muzykę romantyczną z notebooka i położyłem się koło niej. Dostrzegałam w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.