Zająłem naszą sytuację i wyglądał

Zainteresował naszą książkę oraz odkładał na powrót moich miłych Pań. Po chwili usłyszałem za sobą:

– Piesku, zdejmij spodnie, wypnij się oraz co najistotniejsze: coś się stanie, nie masz prawa się obrócić. – to krzyknęła Pani Emilia.

– Tylko się wypiął, a dziurkę jaką jest małą, lubię takie – powiedziała Pani Nikola. Zapomniwszy o rozkazie, odwrócił się i oniemiałem. Nikola oraz Emilka zawierały na sobie piękne stroje policjantek z lufami oraz kajdankami u boku. Gdy Królowe zobaczyły, że złamałem rozkaz, skuły moje dłonie a nogi, zawiązały oczy i usta opaską a ruszyło się. Zaczęły okładać mnie pałkami wszędzie: po rękach, plecach, głowie, brzuchu, tyłku oraz intensywnościach. Nie mogłem przez opaskę protestować. Biły mnie tak przez 5 minut. W wyniku przestały. Poczułem, jak któraś z Pań wpycha mi nieco do ust jednocześnie czułem, jak przedmiot mokrego jeździ (język?) po moim ukończenie w kraju zrozumiałem: one posiadają strap-ony. Otworzył się wyrywać, nie chciałem „stracić dziewictwa”. Rzuciło się wyłącznie pałowaniem. Do ostatniego Nikola powiedziała:

– Nie wyrobił na krajowe stopy, śmieciu.

Potem Nikola położyła mnie na brzuchu i otworzyła latać oraz opuszczać po moich plecach w znanych szpileczkach. Nagle poczułem, jak Nikola mocnym tupnięciem wbiła obcas bucika w mój odbyt. Ból stanowił nie do przedstawienia. Emilka złapała mnie za włosy oraz zapytała:

– Będziesz pomocny?

– Będę – wyjęczałem.

– Dobry piesek

Emilka dołączyła do mnie ze prostym strap-onem oraz rzuciła krótką komendę:

– Obrabiaj

Zacząłem lizać od spodu jej jebadło, po chwili zacząłem powolutku zagłębiać główkę zabawki w moich ustach. Kiedy to wywoływał, moja Dziewczyny bez niepotrzebnych ceregieli zaczęła zmuszać mnie w usta, dusiłem się. Gwałciła mnie przez pół minuty, potem pozwalała mi przez 5 sekund oddychać oraz znowu. 30 sekund obciągania – 5 sekund przerwy, 30 sekund obciągania – 5 sekund cisze natomiast oczywiście w kółko. Natomiast po chwili do zabawy przyłączyła się Nikola – zatem stanowiło duże. Musiałem obciągać JEDNOCZEŚNIE 2 strap-ony o długości 25cm! Gdy nawilżyłem penisa Nikoli, ona dołączyła od tyłu i dużym ruchem wprowadziła we mnie. Posuwała mnie naprawdę szybko, że Emilka nie nadążała, żeby sparować swoje spacery z lotami Nikoli. W rezultacie Emilka odpuściła sobie obciąganie, a ja, mając łatwe usta, zacząłem pojękiwać z bólu. Po chwili Emilce zaczęło coś iść po nogach – stanowiła naprawdę podniecona, iż aż nie wyrabiała. Po chwili podbiegła do zmuszającej mnie Nikoli, szepnęła rzecz jej na ucho. Nikola od razu poszła ze mnie a zmusiła się nie odwracać do końca. Po chwili poczułem mocny ból: Królowe JEDNOCZEŚNIE posuwały mnie w dupę. A ostatnie strap-ony miały 5cm średnicy… Jednak Emilka dołączyła do mnie, wjechała w moje gardło a przez minutkę zmuszała mnie w usta. Ale zaczęło jeszcze jej iść, więc odpięła strap-ona, pociągnęła mnie za włosy do bezpośredniej cipki oraz wydawała ssać. Więc ssałem. Wpychałem język do jej cipki, wykonując ruchy okrężne. Poczułem skurcze na stylu. Królowa jęczała z przyjemności. Doszła. Nikola wystąpiła ze mnie i napisałam błagalnym tonem do Emilki: