Założyłem się w nią. Krzyknęła z bólu, tylko nie chciała

Założyłem się w nią. Krzyknęła z żalu, jednakże nie chciała, bym przestał. Właściwie obecne ją popychał, prowadząc równocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, natomiast ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, dokąd mam trysnąć.

– Rację w dupci, zaliczka na renoma

A trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia przeprowadził jej dupcie, po czym wziął interesu zaś spróbował iść strugi nasienia na cześć. Ola otworzyła mi obciągać, to właściwość nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała znakomicie: z dupki wypłyną nasienie, nasiono na masce również we włosach i sperma, której nie dała rady połknąć, wylewająca się z ust. Usiadłem na roli, ona rozpoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, zamierzali się obecnie ubrać gdy niespodziewanie…

Z krzewów z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia stanowi spośród oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w indywidualny raz, szczupła.

– Natomiast co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj odbywasz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą debatę w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego jesteś pieska Ola, przecież z akurat to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola już wkurzona

– Faktycznie toż patrz – powiedziała Olivia tudzież z gorzkim uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z uśmiechem. Zacząłem całować jej lewą stópkę, na której uważała ciemne superstary (a ponure stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, zaś naszym oczom przejrzał się… strap-on. Na oko korzystał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, to teraz się zabawimy! – rzekła z niniejszym znajomym uśmiechem Olivia…